Dostlar buluştu

Taksim Meydanı’nda hazırlıkları uzun süredir devam eden uluslararası bir marka restoran zincirinin açılışı iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirmişti.

Serra Tokar, Hasan-Beyhan Bengü, Berna Tokar, Yılmaz-Esin Çetiner, Esra Tokar

Esin-Yılmaz Çetiner, Berna Tokar ile kızları Esra ve Serra, kendilerine eşlik eden dostları Hasan Bengü ve eşi Beyhan Hanım’la sohbet ederken objektiflerimize takılmıştı.

Düğün telaşı

Tamek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sipahioğlu ve Güngör Sipahioğlu’nun kızlarından Selda’nın Swiss Otel’de gerçekleşen dillere destan düğünü uzun süre hafızalarda yer edinmişti. Çok sayıda tanınmış simanın buluştuğu gece, renkli anlara da sahne olmuştu. Kızları Sema, Selda ve Nilgün’le kameraların karşısına geçen Güngör Hanım, “Bu hayatta en değerlilerim kızlarım” diyerek, mutluluğunu dile getiriyordu.

Lütfü ile Atilla Kefeli Kardeşler ve eşleri…

‘Hoş geldiniz’ daveti

Taksim’deki Etap Marmara Oteli’nde muhteşem bir törenle mutluluğa “Evet” diyen Atilla Kefeli ve Widad Nas Kefeli, balayından İstanbul’a dönünce yeniden konuklarıyla buluşmuştu. Ağabey Lütfü Kefeli, kardeşi ve gelinlerinin onuruna Etiler Şamdan’da düzenlediği “Hoş geldiniz” daveti, çiftin mutluluğunu perçinlemişti.

Aslan, Aygen, Suat Meserretçioğlu

Galalar bir başka güzel

İstanbul’un kültür ve sanat hayatı sonbaharın gelişiyle daha da hareketlenip, cemiyet dünyasına farklı bir renk katıyordu. Yine bir akşam Kültür Bakanlığı Devlet Opera Ve Balesi Genel Müdürlüğü’ndeki oyun öncesi düzenlenen kokteylde Aslan Meserretçioğlu, eşi Aygen Hanım ve annesi Suat Hanım’la sohbet ediyordu.

Özel buluşma

İstanbul cemiyet hayatında uzun süredir merakla beklenen törenlerden biri de Sema ve Cengiz Maliki çiftinin düğün merasimiydi… Hilton Oteli’ndeki gecenin hemen ardından balayına giden çift, dönüşte ise dostları Fatih ve Hatice Eyilik’le buluşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir